VÝPRODEJ - Kompresor NT2212GK, bez ventilu, Embraco
| Název produktu: | Kompresor NT2212GK, bez ventilu, Embraco |
| Chladivo: | R404/R507 |
| Aplikace: | LBP |
| Chladící výkon: | 1 373 W (54/-23 °C) |
| Napětí: | 230 V |
| Vstup: | 10 mm |
| Výstup: | 6 mm |
| Servisní vstup: | 6 mm |
| Druh připojení: | letovací |
| Zdvihový objem: | 27,8 cm³ |
| Druh motoru: | CSR |
| Druh oleje: | POE 22 |
| Množství oleje: | 650 ml |
| Hmotnost: | 18,3 kg |
Záruka: 12 měsíců
Výrobce: Embraco
Jednotky: Ks
Váha: 21.50
