VÝPRODEJ- Ventil expanzní RFKA02E-5.2-20, bez MOP, R407C, RFK-24008, Sanhua
| Název produktu: | Ventil expanzní RFKA02E-5.2-20, bez MOP, R407C, RFK-24008, Sanhua |
| Chladivo: | R407C |
| Provedení: | rohové |
| Rozsah teplot: | -40...+10°C |
| Vstup: | 3/8" SAE |
| Velikost přípojky pro tlakové vyrovnání: | 1/4" SAE |
| Výstup: | 1/2" SAE |
| Maximální pracovní tlak: | 35 bar |
| Způsob spojení: | šroubovací |
| MOP: | bez MOP |
| Délka kapiláry: | 1500 mm |
Záruka: 12 měsíců
Výrobce: SANHUA
Jednotky: Ks
Váha: 0.28
