VÝPRODEJ - Ventil expanzní TX7-M13, MOP+14°C, 1/2"x5/8", 806838, Alco
| Název produktu: | Ventil expanzní TX7-M13, MOP+14 1/2"x5/8" 806838, Alco |
| Popis: | Expanzní ventily ALCO Thermo ® TX7 byly vyvinuty pro speciální požadavky klimatizačních aplikací, chladičů, dopravních klimatizací, tepelných čerpadel, průmyslového chlazení a dalších chladicích aplikací. Všude tam, kde je vyžadován kompaktní, hermetický expanzní ventil, lze TX7 použít se stabilním a přesným chováním v celém provozním rozsahu. Laserem svařovaná horní část ventilu z nerezové oceli se speciální membránou nabízí dlouhou životnost ve srovnání s vysokými tlaky pomocí připojení vnější kompenzace tlaku (i při provozu v opačném směru proudění). |
| Vlastnosti: | Monoblok, hermetický design s pájenými spoji 7 velikostí ventilů do 180 kW (R410A) Maximální provozní tlak: 46 bar Rozsah teploty média TS: -25 ... + 70 ° C Kompatibilita médií R410A, R134a, R407C, R32, R450A, R513A Bi-flow aplikace:Vyvážená konstrukce portu v normálním a opačném směru proudění brání poruchám v důsledku kondenzačního tlaku. Optimální statické přehřátí v obou směrech proudění . Výkon ventilu v normálním a zpětném směru proudění odpovídá výkonu jednotek tepelného čerpadla v režimu chlazení a vytápění Horní část ventilu o průměru 65 mm umožňuje chování při nízkém zatížení součásti (20–25%) se stabilním přehřátím Lze použít v systémech s digitálním rolováním, plynulými šroubovými kompresory a frekvenčně řízenými kompresory Posuvné přehřívání se zpětným směrem proudění pro podporu účinnosti výparníku ve vzduchem chlazených vodních chladičích v režimu vytápění při nízkých podmínkách prostředí Délka kapiláry 1,5 m |
| Rozsah použití chladiva: | R134a |
| Výkon: | jmenovitá kapacita 18,1 kW |
| Čistá hmotnost: | 0,5 kg |
| Připojení: | Výstup Pájka 5⁄8 "palce, Vyrovnání tlaku Pájka: 1⁄4 palce, Vstup Pájka 1⁄2 palce |
| Teplotní údaje: | Oblast použití MOP bod +14°C |
Weitere Informationen (DE)
ALCO Thermo® TX7 expansion valves have been developed for the specific requirements of air conditioning applications, cold water units, refrigerated transportation, heat pumps, industrial cooling and other refrigeration applications. Wherever a compact hermetic expansion valve is required, the TX7 with its stable and precise control can be used anywhere within the operating range. The laser-welded valve tops made from stainless steel with a special membrane offer a long service life when used with high-pressures and an external pressure equalisation connection (even in reverse flow direction during operation).
Data for the expansions under other operating conditions are available on request
or starting on page 19 in our component catalogue.
Technické parametry
Connections
| Connection | zöllig |
General information
| Refrigerant | R450A |
| Refrigerant | R513A |
| Refrigerant | R134a |
| Refrigerant | R1234yf |
Pipe connections
| Outlet | 5/8 Zoll |
| Inlet | 1/2 Zoll |
Pressure
| max. operating pressure | 46 bar |
Temperature data
| Operating temperature (min. - max.) | -25 bis +70 °C |
Spojení potrubí
| Páječ | 1 / 4 Inch |
Tlak
| Kompenzace tlaku | Extern |
Údaje o teplotě
| Provozní rozsah MOP bod | + 14 ° C |
Údaje o výkonnosti
| Jmenovitá kapacita | 18,1 kW |
Záruka: 12 měsíců
Technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Connections | |
| Connection | zöllig |
| General information | |
| Refrigerant | R450A |
| Refrigerant | R513A |
| Refrigerant | R134a |
| Refrigerant | R1234yf |
| Pipe connections | |
| Outlet | 5/8 Zoll |
| Inlet | 1/2 Zoll |
| Pressure | |
| max. operating pressure | 46 bar |
| Temperature data | |
| Operating temperature (min. - max.) | -25 bis +70 °C |
| Spojení potrubí | |
| Páječ | 1 / 4 Inch |
| Tlak | |
| Kompenzace tlaku | Extern |
| Údaje o teplotě | |
| Provozní rozsah MOP bod | + 14 ° C |
| Údaje o výkonnosti | |
| Jmenovitá kapacita | 18,1 kW |
Výrobce: ALCO
Jednotky: Ks
Váha: 0.50

