VÝPRODEJ - Ventil kulový SBV-13010, 22mm, Sanhua
| Název produktu: | Ventil kulový SBV-13010, 22mm, Sanhua |
| Připojení: | 22 mm |
| Druh připojení: | letovací |
| Průtok (Kv): | 28 m³/h |
| Maximální pracovní tlak: | 45 bar |
| Velikost krytky: | 17 mm |
| Rozsah teplot: | -50...+140 °C |
| Obousměrný průtok: | ano |
| Délka: | 185 mm |
| Hmotnost: | 0,52 kg |
Záruka: 12 měsíců
Výrobce: SANHUA
Jednotky: Ks
Váha: 0.52
