VÝPRODEJ - Ventil magnetický MDF-08021, 6mm, letovací, 45 bar, Sanhua
| Název produktu: | Ventil magnetický MDF-08021, 6mm, letovací, 45 bar, Sanhua |
| Napětí: | 230 V |
| Výkon: | 12 W |
| Připojení: | 6 mm |
| Maximální provozní tlak: | 45 bar |
| Průtok (Kv): | 0,23 m³/h |
| Výkon: | 4,2 kW (R407C) |
| Rozsah teplot média: | -35...+105 °C |
| Stupeň krytí: | IP65 |
| Cívka: | bez cívky |
| Funkce: | NC |
| Výška: | 82 mm |
| Délka: | 102 mm |
| Hmotnost: | 0,35 kg |
Záruka: 12 měsíců
Výrobce: SANHUA
Jednotky: Ks
Váha: 0.38
