VÝPRODEJ - Ventil pojistný 3060/23C160, 16 bar, 1/4" NPT, Castel
| Název produktu: | Ventil pojistný 3060/23C160, 16 bar, 1/4" NPT, Castel |
| Otevírací tlak: | 16 bar |
| Vstup: | 1/4" NPT vnější |
| Výstup: | 3/8" SAE vnější |
| Maximální provozní tlak: | 55 bar |
| Rozsah teplot: | -50...+120 °C |
| Utahovací moment (min/max): | 10/15 Nm |
| Výška: | 80 mm |
| Hmotnost: | 0,18 kg |
Záruka: 12 měsíců
Výrobce: CASTEL
Jednotky: Ks
Váha: 0.18
