AKCE-Kompresor nový Sanden SD7H15-4609, 4478
| OEM: | 194121A1 1999755C2 1999755C3 86993462 47050714 AG325732 4478SAN |
| Model: | 4609 4478 |
| 4S č.: | 78551 |
| Typ: | Sanden SD7H15 |
| Spojka: | 2A, 152 mm, 12V |
| Vyložení: | 39,55 mm |
| Olej: | PAG 46, 285 ml |
| Chladivo: | R134a |
| Vývody: | H-OR, MD, 1" x 1", O-kroužek |
| Uchycení: | EAR |
Záruka: 12 měsíců
Výrobce: SANDEN GMBH
Jednotky: ks
Váha: 8.00
