AKCE-Kompresor nový Sanden SD5H14-4525, 4529, 6642, 6677
| Model: | 4525 4529 6642 6677 |
| OEM: | 3405689R2 0.010.1318.4 0.007.7198.4 001013184 000771984 |
| Typ: | Sanden SD5H14 |
| Spojka: | 2A, 132 mm, 12V |
| Vyložení: | 39,55 mm |
| Olej: | PAG 100, 175 ml |
| Chladivo: | R134a |
| Vývody: | V-OR, C, 1" x 1", O-kroužek |
| Uchycení: | EAR |
Záruka: 12 měsíců
Výrobce: SANDEN GMBH
Jednotky: ks
Váha: 8.00
