AKCE-Kompresor nový Sanden SD7H15-4434, 4447
| OEM: | 3405689R1 3405689R2 |
| Model: | 4434 4447 |
| 4S č.: | 68170 |
| Typ: | Sanden SD7H15 |
| Spojka: | 2A, 132 mm, 12V |
| Vyložení: | 39,55 mm |
| Olej: | PAG 100, 180 ml |
| Chladivo: | R134a |
| Vývody: | H-PAD, GV, M10x1,5 |
| Uchycení: | EAR |
Záruka: 12 měsíců
Výrobce: SANDEN GMBH
Jednotky: ks
Váha: 8.00
