AKCE-Kompresor nový Sanden SD7H15-4706, 8177
| OEM: | 47132887 |
| Model: | 4706 8177 |
| 4S č.: | 98995 |
| Typ: | Sanden SD7H15 |
| Spojka: | 2A, 125 mm, 12V |
| Vyložení: | 39,55 mm |
| Olej: | PAG 46, 207 ml |
| Chladivo: | R134a |
| Vývody: | V-OR, CB, 1" x 1", O-kroužek |
| Uchycení: | EAR |
Záruka: 12 měsíců
Výrobce: SANDEN GMBH
Jednotky: ks
Váha: 8.00
