AKCE-Kompresor nový Sanden SD7H15-6022, 8100
| OEM: | 82016158 820161581 87709786 |
| Model: | 6022 8100 |
| 4S č.: | 78585 |
| Typ: | Sanden SD7H15 |
| Spojka: | PV8, 119 mm, 12V |
| Vyložení: | 50,10 mm |
| Olej: | PAG 46, 200 ml |
| Chladivo: | R134a |
| Vývody: | V-OR, JE, 3/4" x 7/8", O-kroužek |
| Uchycení: | EAR |
| Poznámka: | Spojka s protiprachovým krytem |
Záruka: 12 měsíců
Výrobce: SANDEN GMBH
Jednotky: ks
Váha: 8.00
