AKCE-Kompresor nový Sanden SD7H15-7850
| OEM: | 3503470 7700734103 7700856259 7700857170 7700863108 |
| Model: | 7850 |
| Typ: | Sanden SD7H15 |
| Spojka: | PV8, 119 mm, 12V |
| Vyložení: | 50,1 mm |
| Olej: | PAG 100, 135 ml |
| Chladivo: | R134a |
| Vývody: | V-OR, CB, 1" x 1", O-kroužek |
| Uchycení: | EAR |
Záruka: 12 měsíců
Výrobce: SANDEN GMBH
Jednotky: ks
Váha: 8.00
