Bosch, Monosplit venkovní jednotka, Climate 7000i 26 E, 2,6 KW, 7733702575, R32
| Název produktu: | Bosch, Monosplit venkovní jednotka, Climate 7000i 26 E, 2,6 KW, 7733702575, R32 |
| Popis: | Venkovní jednotka Bosch Climate 7000 pro kombinaci s nástěnnou vnitřní jednotkou Climate 7000. Elegantní a výkonné single-split řešení nabízí na míru šitou regulaci teploty pro chlazení a vytápění – ideálně přizpůsobenou požadavkům moderního bydlení. Zařízení je extrémně účinné a energeticky úsporné se SEER 10,1 a SCOP 5,1 (varianta 2,6 kW) a s A+++ pro chlazení a vytápění. |
| Charakteristika: | Předem naplněný ekologickým chladivem R32 Možnost ochlazení na venkovní teplotu -15°C Funkce protimrazové ochrany udržuje teplotu v místnosti nad 8 °C Třída energetické účinnosti chlazení a topení A+++ |
| Rozměry: | šířka 805 mm, výška 554 mm, hloubka 330 mm |
| Aplikace: | chlazení a vytápění |
| Design: | jednodílná venkovní jednotka |
| Chladivo: | R32 |
| Elektrická data, napájecí napětí: | 230/1/50 V/Ph/Hz |
| Hmotnost, čistá hmotnost: | 31,0 kg |
| Údaje o výkonu, jmenovitý topný výkon: | 4,00 kW |
| Údaje o výkonu, Jmenovitý topný výkon (min. - max.): | 0,75 až 5,16 kW |
| Údaje o výkonu,jmenovitý chladicí výkon: | 2,50 kW |
| Údaje o výkonu, Jmenovitý chladicí výkon (min. - max.): | 1,00 až 4,30 kW |
| Údaje o výkonu, jmenovitá spotřeba energie, Teplo: | 1,50 kW |
| Údaje o výkonu, jmenovitá spotřeba energie, Chlazení: | 1,40 kW |
| SCOP: | 5.1 |
| SEER: | 10.1 |
| Přípojky potrubí, tekutinová linka: | 1/4" palce |
| Přípojky potrubí, plynovodu: | 3/8" palce |
| Zvuková data, hladina akustického tlaku Topení (vysoké): | 56 dB(A) |
| Zvuková data, hladina akustického tlaku Chlazení (vysoké): | 56 dB(A) |
| Zvuková data, hladina akustického výkonu Chlazení : | 59 dB(A) |
| Údaje o teplotě, Provozní teplota (min. - max.): | -15 až 50 °C (chlazení) |
| Údaje o teplotě, Provozní teplota (min. - max.): | -30 až 30 °C (topení) |
Weitere Informationen (DE)
Bosch Außeneinheit Climate 7000 zur Kombination mit einer wandhängende Inneneinheit Climate 7000. Die Geräte sind förderfähig (BAFA). Für die Beantragung der BEG-Förderung ist der Netzdienlichkeits-Adapter notwendig.
Die elegante und leistungsstarke Single-Split-Lösung bietet eine maßgeschneiderte Temperaturregelung zum Kühlen und Heizen – ideal abgestimmt auf die Anforderungen des modernen Wohnens. Das Gerät arbeitet äußerst effizient und energiesparend mit einem SEER von 10,1 und SCOP von 5,1 (2,6 kW Variante) und mit A+++ beim Kühlen und Heizen.
Technické parametry
General information
| Type | Single/Multi-Split |
Elektrická data
| Napájecí napětí | 230 / 1 / 50 V / Ph / Hz |
Hmotnost
| Hmotnost netto | 31,0 kg |
Obecné informace
| Použití | Kühlen und Heizen |
| Stavebnictví | Außengerät |
| Chladicí prostředek | R32 |
Rozměry
| Šířka | 805 mm |
| Výška | 554 mm |
| Hloubka | 330 mm |
Spojení potrubí
| Kapalná linka | 1 / 4 "Inch |
| Plynové vedení | 3 / 8 "Inch |
Údaje o teplotě
| Provozní teplota (min. - max.) | -15 bis 50 ° C (Kühlen) |
| Provozní teplota (min. - max.) | -30 bis 30 ° C |
Údaje o výkonnosti
| Jmenovitý topný výkon | 4,00 kW |
| Jmenovitý topný výkon (min. - max.) | 0,75 bis 5,16 kW |
| Jmenovitá chladicí kapacita | 2,50 kW |
| Jmenovitá chladicí kapacita (min. - max.) | 1,00 bis 4,30 kW |
| Vytápění | 1,50 kW |
| Chlazení | 1,40 kW |
| SCOP | 5,1 |
| SEER | 10, 1 |
Zvukové údaje
| Vytápění AU | 56 dB (A) |
| Chlazení AU | 56 dB (A) |
| Chlazení | 59 dB (A) |
Záruka: 12 měsíců
Technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| General information | |
| Type | Single/Multi-Split |
| Elektrická data | |
| Napájecí napětí | 230 / 1 / 50 V / Ph / Hz |
| Hmotnost | |
| Hmotnost netto | 31,0 kg |
| Obecné informace | |
| Použití | Kühlen und Heizen |
| Stavebnictví | Außengerät |
| Chladicí prostředek | R32 |
| Rozměry | |
| Šířka | 805 mm |
| Výška | 554 mm |
| Hloubka | 330 mm |
| Spojení potrubí | |
| Kapalná linka | 1 / 4 "Inch |
| Plynové vedení | 3 / 8 "Inch |
| Údaje o teplotě | |
| Provozní teplota (min. - max.) | -15 bis 50 ° C (Kühlen) |
| Provozní teplota (min. - max.) | -30 bis 30 ° C |
| Údaje o výkonnosti | |
| Jmenovitý topný výkon | 4,00 kW |
| Jmenovitý topný výkon (min. - max.) | 0,75 bis 5,16 kW |
| Jmenovitá chladicí kapacita | 2,50 kW |
| Jmenovitá chladicí kapacita (min. - max.) | 1,00 bis 4,30 kW |
| Vytápění | 1,50 kW |
| Chlazení | 1,40 kW |
| SCOP | 5,1 |
| SEER | 10, 1 |
| Zvukové údaje | |
| Vytápění AU | 56 dB (A) |
| Chlazení AU | 56 dB (A) |
| Chlazení | 59 dB (A) |
Výrobce: BOSCH
Jednotky: Ks
Váha: 35.00


