Detektor úniku chladiv IR-1A s kufříkem, TIFIR-1A, TIF
| Název produktu: | Detektor úniku chladiv IR-1A s kufříkem, TIFIR-1A, TIF |
| Popis: | Infračervený detektor úniku IR-1A, kompletní v kufříku. TIF IR-1A využívá infračervenou optiku, která kombinuje citlivost, rychlost, výdrž baterie, přenosnost a snadné použití. Součástí balení je nabíječka pro lithium-iontovou polymerovou baterii, která zajišťuje až 8 hodin provozu. Volba tří úrovní citlivosti omezuje falešné poplachy na minimum a detekuje i ten nejmenší únik v znečištěném prostředí. Po zapnutí jednotky proběhne 30sekundový kalibrační test, který zajistí optimální výkon. Aby nedošlo k poškození snímače, je zabudován vyměnitelný filtr, který blokuje vlhkost a částice. |
| Použití: | Tento přístroj detekuje i úniky již od 3 g/rok a překračuje normu EN 14624. |
| Funkce: | Pokročilý infračervený senzor navržený pro dlouholeté používání Tři úrovně citlivosti umožňují detekci úniků chladiva až do 3 g za rok. Funkce automatického resetování v silně kontaminovaných místnostech umožňuje přesně určit místo úniku. Žádné falešné poplachy způsobené olejem nebo vlhkostí Detekuje CFC, HFC, HCFC, HFO1234yf a R32. Dobíjecí lithium-iontová baterie umožňuje 8 hodin provozu Vizuální indikátor úniku umožňuje pracovat i v prostředí se zvýšenou hladinou hluku. Robustní pouzdro umožňuje snadné skladování a přepravu detektoru úniku a příslušenství Certifikováno SAE J2913 / SAE J2791 / E-35422 / EN 14624 Technologie baterie: 7,4 V DC, 900 mAH, dobíjecí, lithium-iontový polymer. Baterie (TIF IR-9) Skladování: <80 % relativní vlhkosti (detektor úniku a baterie) Indikátor baterie: rozsvítí se, když zbývá 1 hodina provozu na baterii. Senzor: vylepšená infračervená fotooptika |
| Rozsah dodávky: | Detektor úniku, nabíječka, pouzdro, baterie {instalovaná), náhradní filtr a O-kroužky, návod k obsluze |
| Citlivost: | Vysoká 3g/rok, Střední 7g/rok, Nízká 14 g/rok |
| Doba ohřevu: | 30 sec |
| Délka čidla: | 41 cm |
| Baterie: | 7,4V akumulátor Lithium- Ion-Polymer |
| Kapacita: | 8 hod při plném nabití |
| Rozměry: | 190x70x40mm |
| Hmotnost: | 0,42kg |
| Balení: | Plastový kufřík 1,2kg |
| Chladiva: | HCFC, HFC, HFO1234yf,HFO1234zr, R32, |
| Senzor: | Infračervený |
| Reakční doba: | kratší než 0,5 sec. |
Záruka: 12 měsíců
Výrobce: TIF
Jednotky: Ks
Váha: 0.40
