FUJI ASF 18 Ui - LF, nástěnná klimatizace, inverter, sada split
| Chladící výkon (jmenovitý): | 5,2 kW |
| Rozsah chl. výkonu: | 0,9 - 6,0 kW |
| Příkon chlazení (jm.): | 1,52 kW |
| Topný výkon (jmenovitý): | 6,3 kW |
| Rozsah top. výkonu: | 0,9 - 9,1 kW |
| Příkon topení: | 1,71 kW |
| Rozměry: | 320 x 998 x 238 - 620 x 790 x 298 |
| Typ kompresoru: | DC dvojitý rotační |
| Rozměry potrubí plyn / kapalina: | 1/4 - 1/2 |
| Max. délka trasy: | 25 m |
| Max. převýšení: | 20 m |
| El. přívod: | 230 V / 1 fáze |
Záruka: 12 měsíců
Výrobce: FUJI
Jednotky: Ks
Váha: 55.00
