Kompresor nový CLASS, Sanden SD7H15-4480, 4661
| OEM: | 3602390 1149484 360.239.0 114-9484 |
| Model: | 4480 4661 |
| Typ: | Sanden SD7H15 |
| Spojka: | 1A, 138 mm, 12V |
| Vyložení: | 39,55 mm |
| Olej: | PAG 46, 300 ml |
| Chladivo: | R134a |
| Vývody: | H-OR, KC, 3/4" x 7/8", O-kroužek |
| Uchycení: | EAR |
Záruka: 12 měsíců
Výrobce: SANDEN GMBH
Jednotky: ks
Váha: 8.00
