Kompresor nový FIAT Croma,Ducato 1.9 D/TD, Sanden SD7H15-7811
| OEM: | 46421163 7761693 |
| Model: | 7811 |
| Typ: | Sanden SD7H15 |
| Spojka: | PV5, 137 mm, 12V |
| Vyložení: | mm |
| Olej: | PAG 100, 135 ml |
| Chladivo: | R134a |
| Vývody: | H-OR, MD, 1" x 1", O-kroužek |
| Uchycení: | EAR |
Záruka: 12 měsíců
Výrobce: SANDEN GMBH
Jednotky: ks
Váha: 8.00
