Kompresor nový FIAT/LANCIA Croma,Thema, Sanden SD709-7412
| OEM: | 7637982 |
| Model: | 7412 |
| Typ: | Sanden SD709 |
| Spojka: | 2A, 132 mm, 12V |
| Vyložení: | mm |
| Olej: | PAG 100, 135 ml |
| Chladivo: | R134a |
| Vývody: | V-OR, CB, 1" x 1", O-kroužek |
| Uchycení: | EAR |
Záruka: 12 měsíců
Výrobce: SANDEN GMBH
Jednotky: ks
Váha: 8.00
