Kompresor nový FIAT/PSA, Sanden SD7V16-1106, 1172, 1227
| OEM: | 6453L5 6453FE 6453LX 6453GA 9613260680 9636729480 9640486480 9659231080 |
| Model: | 1106 1155 1166 1172 1218 1227 |
| Typ: | Sanden SD7V16 |
| Spojka: | PV6, 119 mm, 12V |
| Vyložení: | 46,55 mm |
| Olej: | PAG 46, 135 ml |
| Chladivo: | R134a |
| Vývody: | H-PAD, VQA |
| Uchycení: | EAR |
Záruka: 12 měsíců
Výrobce: SANDEN GMBH
Jednotky: ks
Váha: 8.00
