Kompresor nový FIAT/PSA, Sanden SD7V16-1228, 1268, 1805
| OEM: | 6453JN 6453JQ 453ZG 9639109580 9646416780 9655421680 9655421780 9687438080 |
| Model: | 1228 1268 1805 |
| Typ: | Sanden SD7V16 |
| Spojka: | PV6, 119 mm, 12V |
| Vyložení: | 47 mm |
| Olej: | PAG 46, 135 ml |
| Chladivo: | R134a |
| Vývody: | H-PAD, VTA |
| Uchycení: | EAR |
Záruka: 12 měsíců
Výrobce: SANDEN GMBH
Jednotky: ks
Váha: 8.00
