Kompresor nový IVECO EuroCargo,EuroStar,EuroTech,EuroTrakker, Sanden SD7H15-7948
| OEM: | 98462948 76047005 |
| Model: | 7948 |
| Typ: | Sanden SD7H15 |
| Spojka: | 1A, 135 mm, 24V |
| Vyložení: | mm |
| Olej: | PAG 46, 200 ml |
| Chladivo: | R134a |
| Vývody: | H-OR, MD, 1" x 1" , O-kroužek |
| Uchycení: | EAR |
Záruka: 12 měsíců
Výrobce: SANDEN GMBH
Jednotky: ks
Váha: 8.00
