Kompresor nový LAND ROVER Defender 2.5 TD, Sanden SD7H15-8076
| OEM: | JPB101200 |
| Model: | 8076 |
| Typ: | Sanden SD7H15 |
| Spojka: | PV4, 112 mm, 12V |
| Vyložení: | mm |
| Olej: | PAG 46, 150 ml |
| Chladivo: | R134a |
| Vývody: | H-OR, KH, 3/4" x 7/8", O-kroužek |
| Uchycení: | TANGENT |
Záruka: 12 měsíců
Výrobce: SANDEN GMBH
Jednotky: ks
Váha: 8.00
