Kompresor nový LAND ROVER Discovery 3.5, Sanden SD709-7477
| OEM: | ERR0845 |
| Model: | 7477 |
| Typ: | Sanden SD709 |
| Spojka: | 2A, 132 mm, 12V |
| Vyložení: | mm |
| Olej: | PAG 100, 135 ml |
| Chladivo: | R134a |
| Vývody: | H-OR, MB, 1" x 1", O-kroužek |
| Uchycení: | EAR |
Záruka: 12 měsíců
Výrobce: SANDEN GMBH
Jednotky: ks
Váha: 8.00
