Kompresor nový MAN F2000, Sanden SD7H15-6008, 8117
| OEM: | 81619066012 51779707028 51779707006 |
| Model: | 6008 8117 |
| Typ: | Sanden SD7H15 |
| Spojka: | PV8, 119 mm, 24V |
| Vyložení: | 46,55 mm |
| Olej: | PAG 46, 150 ml |
| Chladivo: | R134a |
| Vývody: | V-OR, FZ, 3/4" x 7/8", O-kroužek |
| Uchycení: | EAR |
Záruka: 12 měsíců
Výrobce: SANDEN GMBH
Jednotky: ks
Váha: 8.00
