Kompresor nový MAN TG-L,TG-M, Sanden SD7H15-6012, 8162
| OEM: | 51779707013 51779707015 51779707026 |
| Model: | 6012 8162 |
| Typ: | Sanden SD7H15 |
| Spojka: | PV8, 119 mm, 24V |
| Vyložení: | 61 mm |
| Olej: | PAG 46, 135 ml |
| Chladivo: | R134a |
| Vývody: | H-OR, KH, 3/4" x 7/8", O-kroužek |
| Uchycení: | EAR |
Záruka: 12 měsíců
Výrobce: SANDEN GMBH
Jednotky: ks
Váha: 8.00
