Kompresor nový MASSEY FERGUSON, Sanden SD510-9149
| OEM: | 3386861M1 85812045 |
| Model: | 9149 |
| Typ: | Sanden SD510 |
| Spojka: | 2A, 152 mm, 12V |
| Vyložení: | 39,55 mm |
| Olej: | PAG 100, 180 ml |
| Chladivo: | R134a |
| Vývody: | H-PAD, Q, 3/8-24UNF |
| Uchycení: | EAR |
Záruka: 12 měsíců
Výrobce: SANDEN GMBH
Jednotky: ks
Váha: 8.00
