Kompresor nový OPEL Corsa C, Sanden SD6V12-1447
| OEM: | 6854020 6854032 24461719 |
| Model: | 1447 |
| Typ: | Sanden SD6V12 |
| Spojka: | PV5, 125 mm, 12V |
| Vyložení: | 68 mm |
| Olej: | PAG 46, 135 ml |
| Chladivo: | R134a |
| Vývody: | V-PAD, VGH |
| Uchycení: | TANGENT |
Záruka: 12 měsíců
Výrobce: SANDEN GMBH
Jednotky: ks
Váha: 8.00
