Kompresor nový RENAULT Laguna I 1.6 16v, Sanden SD7H15-8055, 8075
| OEM: | 7700106440 7700111036 |
| Model: | 8055 8075 |
| Typ: | Sanden SD7H15 |
| Spojka: | PV6, 125 mm, 12V |
| Vyložení: | 76 mm |
| Olej: | PAG 46, 135 ml |
| Chladivo: | R134a |
| Vývody: | H-PAD, QV |
| Uchycení: | TANGENT |
Záruka: 12 měsíců
Výrobce: SANDEN GMBH
Jednotky: ks
Váha: 8.00
