Kompresor nový RENAULT Laguna I 1.9 dTi/2.0, Sanden SD7H15-8010, 8074
| OEM: | 7438610031 7438144039 7700108413 7700111289 7701499862 7700856241 |
| Model: | 8010 8074 |
| Typ: | Sanden SD7H15 |
| Spojka: | PV6, 119 mm, 12V |
| Vyložení: | 60,1 mm |
| Olej: | PAG 100, 150 ml |
| Chladivo: | R134a |
| Vývody: | H-PAD, QV |
| Uchycení: | TANGENT |
Záruka: 12 měsíců
Výrobce: SANDEN GMBH
Jednotky: ks
Váha: 8.00
