Kompresor nový Sanden SD508-8387, aftermarket
| OEM: | 04363723 04330274 |
| Model: | 8387 |
| Typ: | Sanden SD508 |
| Spojka: | 2A, 152 mm, 12V |
| Olej: | PAG 100, 180 ml |
| Chladivo: | R134a |
| Vývody: | V-FL, B, 3/4" x 7/8", Flare |
| Uchycení: | EAR |
Záruka: 12 měsíců
Výrobce: SANDEN GMBH
Jednotky: ks
Váha: 8.00
