Kompresor nový Sanden SD5H09-5072
| |1OEM: | TCU18904 |
| Model: | 5072 |
| Typ: | Sanden SD5H09 |
| Spojka: | 2A, 125 mm, 12V |
| Vyložení: | 36,60 mm |
| Olej: | PAG 100, 100 ml |
| Chladivo: | R134a |
| Vývody: | V-OR, FL, 3/4" x 7/8", O-kroužek |
| Uchycení: | EAR |
Záruka: 12 měsíců
Výrobce: SANDEN GMBH
Jednotky: ks
Váha: 8.00
