Kompresor nový Sanden SD5H11-6334
| Model: | 6334 |
| Typ: | Sanden SD5H11 |
| Spojka: | 2A, 125 mm, 12V |
| Vyložení: | 44,25 mm |
| Olej: | PAG 100, 135 ml |
| Chladivo: | R134a |
| Vývody: | H-OR, K, 3/4" x 7/8", O-kroužek |
| Uchycení: | EAR |
Záruka: 12 měsíců
Výrobce: SANDEN GMBH
Jednotky: ks
Váha: 8.00
