Kompresor nový Sanden SD5H14-4506, 4507, 6627, 6665
| OEM: | 75R8384 4652SAN VOE11007314 AT329760 AT136850 425-963-A230 |
| Model: | 4506 4507 6627 6665 |
| Typ: | Sanden SD5H14 |
| Spojka: | 2A, 132 mm, 24V |
| Vyložení: | 39,55 mm |
| Olej: | PAG 100, 175 ml |
| Chladivo: | R134a |
| Vývody: | V-OR, FL, 3/4" x 7/8", O-kroužek |
| Uchycení: | EAR |
Záruka: 12 měsíců
Výrobce: SANDEN GMBH
Jednotky: ks
Váha: 8.00
