Kompresor nový Sanden SD5H14-4513, 6631
| OEM: | 322333200 10025992 1002599-2 |
| Model: | 4513 6631 |
| 4S č.: | 5800050 |
| Typ: | Sanden SD5H14 |
| Spojka: | 2A, 132 mm, 12V |
| Vyložení: | 39,55 mm |
| Olej: | PAG 100, 175 ml |
| Chladivo: | R134a |
| Vývody: | H-OR, M, 1" x 1", O-kroužek |
| Uchycení: | EAR |
Záruka: 12 měsíců
Výrobce: SANDEN GMBH
Jednotky: ks
Váha: 8.00
