Kompresor nový Sanden SD5H14-6628
| Model: | 6628 |
| Typ: | Sanden SD5H14 |
| Spojka: | PV7, 119 mm, 12V |
| Vyložení: | 46,55 mm |
| Olej: | PAG 100, 175 ml |
| Chladivo: | R134a |
| Vývody: | H-OR, K, 3/4" x 7/8", O-kroužek |
| Uchycení: | EAR |
Záruka: 12 měsíců
Výrobce: SANDEN GMBH
Jednotky: ks
Váha: 8.00
