Kompresor nový Sanden SD5H14-6648
| Model: | 6648 |
| Typ: | Sanden SD5H14 |
| Spojka: | PV10, 125 mm, 24V |
| Vyložení: | 50,80 mm |
| Olej: | PAG 46, 175 ml |
| Chladivo: | R134a |
| Vývody: | H-OR, K, 3/4" x 7/8", O-kroužek |
| Uchycení: | EAR |
Záruka: 12 měsíců
Výrobce: SANDEN GMBH
Jednotky: Ks
Váha: 8.00
