Kompresor nový Sanden SD5H14-6667
| Model: | 6667 |
| Typ: | Sanden SD5H14 |
| Spojka: | 2A, 132 mm, 24V |
| Vyložení: | 39,55 mm |
| Olej: | PAG 46, 210 ml |
| Chladivo: | R134a |
| Vývody: | V-OR, C, 1" x 1", O-kroužek |
| Uchycení: | EAR |
Záruka: 12 měsíců
Výrobce: SANDEN GMBH
Jednotky: Ks
Váha: 8.00
