Kompresor nový Sanden SD5L14-5351
| Model: | 5351 |
| Typ: | Sanden SD5L14 |
| Spojka: | 2A, 132 mm, 12V |
| Vyložení: | 39,55 mm |
| Chladivo: | R404a |
| Vývody: | H-PAD, SW, 7/8" x 3/4" |
| Uchycení: | EAR |
| Poznámka: | dodáván bez oleje |
Záruka: 12 měsíců
Výrobce: SANDEN GMBH
Jednotky: ks
Váha: 8.00
