Kompresor nový Sanden SD7H13-7303
| Model: | 7303 |
| Typ: | Sanden SD7H13 |
| Spojka: | PV6, 119 mm, 12V |
| Vyložení: | 46,5 mm |
| Olej: | PAG 100, 135 ml |
| Chladivo: | R134a |
| Vývody: | H-OR, KG, 3/4" x 7/8", O-kroužek |
| Uchycení: | EAR |
Záruka: 12 měsíců
Výrobce: SANDEN GMBH
Jednotky: ks
Váha: 8.00
