Kompresor nový Sanden SD7H15-4479, 4640, 4658, 8066, 8109
| OEM: | 106-5122 3E-1909 |
| Model: | 4640 4658 8066 |
| Typ: | Sanden SD7H15 |
| Spojka: | 1A, 152 mm, 24V |
| Vyložení: | 39,55 mm |
| Olej: | PAG 46, 300 ml |
| Chladivo: | R134a |
| Vývody: | H-PAD, GK, M10x1,5 |
| Uchycení: | EAR |
Záruka: 12 měsíců
Výrobce: AFTERMARKET
Jednotky: ks
Váha: 8.00
