Kompresor nový Sanden SD7H15-4611, 4489
| OEM: | 1999760C2 86983967 |
| Model: | 4611 4489 |
| Typ: | Sanden SD7H15 |
| Spojka: | 2A, 152 mm, 24V |
| Vyložení: | 39,55 mm |
| Olej: | PAG 46, 285 ml |
| Chladivo: | R134a |
| Vývody: | H-OR, MD, 1" x 1", O-kroužek |
| Uchycení: | EAR |
Záruka: 12 měsíců
Výrobce: SANDEN GMBH
Jednotky: ks
Váha: 8.00
