Kompresor nový Sanden SD7H15-4637
| OEM: | 89824775 ABPN83304552 20370293 85104531 |
| Model: | 4637 |
| 4S č.: | 78567 |
| Typ: | Sanden SD7H15 |
| Spojka: | PV8, 132 mm, 12V |
| Vyložení: | 46,55 mm |
| Olej: | PAG 100, 270 ml |
| Chladivo: | R134a |
| Vývody: | H-OR, KC, 3/4" x 7/8", O-kroužek |
| Uchycení: | EAR |
Záruka: 12 měsíců
Výrobce: SANDEN GMBH
Jednotky: ks
Váha: 8.00
