Kompresor nový Sanden SD7H15-4664, 8104
| OEM: | 47742400 477/42400 87026034 21.00050 |
| Model: | 4664 8104 |
| Typ: | Sanden SD7H15 |
| Spojka: | 2A, 132 mm, 12V |
| Vyložení: | 39,55 mm |
| Olej: | PAG 46, 135 ml |
| Chladivo: | R134a |
| Vývody: | V-OR, JD, 3/4" x 7/8", O-kroužek |
| Uchycení: | EAR |
Záruka: 12 měsíců
Výrobce: SANDEN GMBH
Jednotky: ks
Váha: 8.00
