Kompresor nový Sanden SD7H15-4708, 7878, 7960, 8056, 8096
| OEM: | 3763384M91 3779466M1 |
| Model: | 4708 7878 7960 8056 8096 |
| Typ: | Sanden SD7H15 |
| Spojka: | 2A, 132 mm, 12V |
| Vyložení: | 39,55 mm |
| Olej: | PAG 46, 135 ml |
| Chladivo: | R134a |
| Vývody: | H-PAD, QC, 3/8-24UNF |
| Uchycení: | EAR |
Záruka: 12 měsíců
Výrobce: SANDEN GMBH
Jednotky: ks
Váha: 8.00
