Kompresor nový Sanden SD7H15-7851
| OEM: | 001103234 3538725M91 3550921M91 85817170 4234471M1 6005016248 |
| Model: | 7851 |
| Typ: | Sanden SD7H15 |
| Spojka: | 2A, 132 mm, 12V |
| Vyložení: | 39,55 mm |
| Olej: | PAG 46, 135 ml |
| Chladivo: | R134a |
| Vývody: | H-OR, MB, 1" x 1", O-kroužek |
| Uchycení: | EAR |
Záruka: 12 měsíců
Výrobce: SANDEN GMBH
Jednotky: ks
Váha: 8.00
