Kompresor nový Sanden SD7H15-7863, 7867, 8024, 8220
| OEM: | 82011594 84011595 84018087 32838600 836866616 AG514573 477/42400 |
| Model: | 7863 7867 8024 8220 |
| 4S č.: | 78558 |
| Typ: | Sanden SD7H15 |
| Spojka: | 2A, 132 mm, 12V |
| Vyložení: | 39,55 mm |
| Olej: | PAG 46, 135 ml |
| Chladivo: | R134a |
| Vývody: | V-OR, JE, 3/4" x 7/8", O-kroužek |
| Uchycení: | EAR |
Záruka: 12 měsíců
Výrobce: SANDEN GMBH
Jednotky: ks
Váha: 8.00
