Kompresor nový Sanden SD7H15-7928, 4643, 7849
| OEM: | 085449 5165548 740354 0.009.7660.4 085449 |
| Model: | 7928 4643 7849 |
| 4S č.: | 5800071 |
| Typ: | Sanden SD7H15 |
| Spojka: | 2A, 132 mm, 12V |
| Vyložení: | 39,55 mm |
| Olej: | PAG 100 (SP-15), 135 ml |
| Chladivo: | R134a |
| Vývody: | V-OR, CB, 1" x 1", O-kroužek |
| Uchycení: | EAR |
Záruka: 12 měsíců
Výrobce: SANDEN GMBH
Jednotky: ks
Váha: 8.00
