Kompresor nový Sanden SD7H15-7929, 8223
| OEM: | 5165549 84316006 |
| Model: | 7929 8223 |
| 4S č.: | 98998 |
| Typ: | Sanden SD7H15 |
| Spojka: | 2G (10,2mm), 134 mm, 12V |
| Vyložení: | 39,55 mm |
| Olej: | PAG 46, 135 ml |
| Chladivo: | R134a |
| Vývody: | V-OR, CB, 1" x 1", O-kroužek |
| Uchycení: | EAR |
Záruka: 12 měsíců
Výrobce: SANDEN GMBH
Jednotky: ks
Váha: 8.00
