Kompresor nový Sanden SD7H15-8090, 8144
| OEM: | 8500795 4894306 |
| IVECO | CASE JCB |
| Model: | 8090 8144 |
| Typ: | Sanden SD7H15 |
| Spojka: | PV8, 119 mm, 24V |
| Vyložení: | 52 mm |
| Olej: | PAG 46, 200 ml |
| Chladivo: | R134a |
| Vývody: | H-OR, MD, 1" x 1", O-kroužek |
| Uchycení: | TANGENT |
Záruka: 12 měsíců
Výrobce: SANDEN GMBH
Jednotky: ks
Váha: 8.00
