Kompresor nový Sanden SD7H15-8124
| OEM: | 714/40477 CO095986 71440477 |
| Model: | 8124 |
| Typ: | Sanden SD7H15 |
| Spojka: | PV8, 119 mm, 12V |
| Vyložení: | 39,55 mm |
| Olej: | PAG100, 135 ml |
| Chladivo: | R134a |
| Vývody: | H-OR, MD, 1" x 1", O-kroužek |
| Uchycení: | TANGENT |
Záruka: 12 měsíců
Výrobce: SANDEN GMBH
Jednotky: ks
Váha: 8.00
